Ieškote magnezijos maišelio? Louis Vuitton turi ką pasiūlyti!

Kalnų namai birželis 12, 2019 1 Komentaras

Ieškote magnezijos maišelio? Louis Vuitton turi ką pasiūlyti!

Magnezijos / kreidos maišelis - uolų laipiotojų ir alpinistų naudojamas maišelis kreidai, dažnai (bet ne visada) aprūpintas juostele taip, kad jį būtų galima lengvai pritvirtinti prie juosmens. Viskas labai paprasta - jūsų magnezija keliauja į maišelį. Tuomet, jei įkišite ranką į maišelį, ištrauksite ją daug labiau kreiduotą, nei įkišote :)

Magnezijos maišelių būną įvairių spalvų ir stilių, tačiau galiausiai į laipiotojų maldas visame pasaulyje buvo atsakyta - Louis Vuitton savo 2019 m. rudens-žiemos kolekcijoje išleido Chalk Nano maišelį. Magnezijos maišelis sukurtas bendradarbiaujant su JAV mados dizaineriu, verslininku ir DJ – Virgil Abloh.

Maišelis LV „Chalk Nano“ yra rudos arba baltos spalvos su garsiuoju Louis Vuitton logotipo printu.  Už didesnę kainą galima įsigyti ir juodos spalvos maišelį. Jis taip pat papuoštas smulkia grandinėle bei "funkcionaliu" karabinu (deja kokio lygio neaišku). Tikra alpinisto svajonė! Verta paminėti, kad šį Louis Vuitton magnezijos maišelį galima nešioti ant peties arba permestą per kūną. Jo naudojimosi instrukcijose nurodyta, kad vertėtų vengti tiesioginių saulės spindulių bei besikeičiančių oro sąlygų. Realiai gal treniruotėms vidaus laipiojimo salėse ir tiktų :)

Louis Viutton magnezijos maiselis rudas

Kaina – tik 1600 JAV dolerių, o įsigyti galite tiesiogiai Louis Viutton el.parduotuvėje arba tam tikrose Louis Vuitton parduotuvėse (pvz. Singapure). Beje, jei norėtumėte praplėsti savo kolekciją, galite už papildomus 3000 JAV dolerių įsigyti ir kuprinę.

Na, o jei nuspręsite, kad naujam sezonui pakaks funkcionalaus ir spalvingo Black Diamond magnezijos maišelio, mielai jums pasiūlysime Kalnų namuose!
Kalnų namai
Kalnų namai

Autorius1 komentaras

axohaloapo
axohaloapo

gruodis 28, 2020

http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500mg ohe.obdd.kalnunamai.lt.dmd.rb http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

Komentuoti


Taip pat skaitykite Naujienos

Kalnų namų šeimininkai Agnė ir Marius
„Kalnų namai“ – ne tik parduotuvė, bet ir verslas, nesiekiantis parduoti daugiau

Kalnų namai balandis 10, 2020 24 Komentarai

Tikriausiai aš jau gimiau mylėdamas kalnus. Pirmą kartą žodį „alpinistas“ išgirdau gal būdamas penkerių. Ir kiek save atsimenu, visada troškau nuvykti į kalnus ir kopti į juos. Kol mano svajonė, o gal teisingiau pašaukimas ir planas, buvo įgyvendintas studijų metais. Nuo tada jau dvidešimtmetį kiekvienais metais ilgiau ar trumpiau būnu kalnuose. Aš užaugau kalnuose ir mūsų šeimos verslo idėja gimė kalnuose. Kaip ir Yvon Chounard (Patagonia įkūrėjas), mes patys matome, kiek pasikeitė kalnai per tuos 20 metų ir kokie didžiuliai tie pokyčiai. Tad mes, Kalnų namų komanda, norime prisidėti išsaugoti kalnus kiek įmanoma tokiais, kokius patys juos radome.

Skaityti toliau

„Lost Arrow“ – daugiau kaip 60 metų gaminami plieno kabliai alpinistams
„Lost Arrow“ – daugiau kaip 60 metų gaminami plieno kabliai alpinistams

Kalnų namai kovas 30, 2020 2 Komentarai

Pirmuosius alpinistinius kablius Yvonas pasigamino iš plieninių kombaino menčių ir panaudojo juos kopdamas į uolą Lost Arrow Chimney Josemitų slėnyje, taip jie gavo ir savo pavadinimą „Lost Arrow“. Jie buvo standesni ir stipresni už minkštus ir tik kartą tinkamus naudoti europietiškus alpinistinius kablius, todėl tiko tvirtam Josemičio slėnio uolų granitui. 

Skaityti toliau

Patagonia reklama, Juodasis Penktadienis ir mūsų pažadas
Patagonia reklama, Juodasis Penktadienis ir mūsų pažadas

Kalnų namai lapkritis 28, 2019 24 Komentarai


Skaityti toliau